Poradenství a konzultace v oblasti tvorby webu a internetového marketingu

Řešíte otázku, jak nejlépe využít internet k propagaci Vaší firmy? Chcete se vyhnout nežádoucím průtahům při tvorbě www stránek? Chcete mít pod kontrolou náklady spojené s tvorbou www stránek a online marketingem? 
Položte si následující otázky a čtěte naše navrhované řešení!

• Chcete zjistit, jaký přínos a význam má internet pro Vaši firmu v oblasti propagace, komunikace se zákazníky a navazování nových obchodních vztahů a proč neplní firemní web Vaše očekávání?

Zjistíme silné a slabé stránky Vašeho webu, příčiny neúspěchu. 

• Nejste spokojeni s výsledky online marketingu, případně ještě žádný nemáte?

Provedeme analýzu marketingové strategie, cílů a konkurence. Představíme Vám dostupné nástroje, pomůžeme Vám vytvořit plán, rozpočet a nastartovat online marketing (bannerové a PPC kampaně, link building microsites, email marketing atd.), nastavíme sledování konverzí. 

• Chcete zjistit, jestli Vaši správci a dodavatelé www stránek dělají dobrou práci?

Zajistíme vypracování nestranného a objektivního posudku dle předem projednaných kritérií. 

• Řešíte tvorbu nových www stránek nebo redesign stávajících?

Nevíte, kterou firmu (a systém) vybrat a podle čeho? V jakých cenových relacích se tvorba může pohybovat? Nevíte, jak to funguje registrací domén?

• Chcete před spuštěním nového webu nestranné a objektivní hodnocení designu a jeho použitelnosti?

Zajistíme otestování a odezvu lidí, kteří odpovídají cílové skupině návštěvníků webu a Vašich potenciálních zákazníků. Dozvíte se tak, jestli se návštěvníci vyznají na nových www stránkách a najdou, co hledají, případně provedou nákup.

• Nevyznáte se v pojmech uvedených v cenových nabídkách, nebo Vám snad ani dodavatel www stránek nepředložil cenovou nabídku v potřebném rozsahu? Nevíte, jaký rozpočet je adekvátní Vašemu projektu?

Pomůžeme Vám vytvořit koncept budoucího webu, zadávací dokumentaci, definovat všechny parametry, kritéria a cíle pro vypsání výběrového řízení a následně vyhodnotit nabídky zúčastněných firem tak, aby se budoucí investice stala efektivní a měla návratnost. 

• Zajímá Vás návštěvnost www stránek, které jejich sekce jsou silné nebo naopak slabé?

Vypracujeme pro Vás analýzu, představíme a zaškolíme Vás na používání nástroje Google Analytics pro sledování různých statistických dat z Vašeho webu. 

• Zajímá vás využití sociálních sítí ve prospěch Vaší firmy?

Představíme Vám různé sociální sítě, jejich výhody a principy, doporučíme vhodné sociální sítě a vhodný způsob používání. 

• Chybí Vám partner pro účast na jednání o Vašem novém webu?

Pokud se chystáte nebo už jste zahájili jednání o tvorbě nového webu a cítíte, že potřebujete pro pokračování v jednání spojence se zkušenostmi a znalostmi v oboru, jsme schopni účastnit se jednání s firmou, která pro Vás má zajistit tvorbu webu. 

• Sháníte koordinátora tvorby www stránek, máte problém s kompletací podkladů?

Zajistíme koordinaci při kompletaci potřebných podkladů pro tvorbu webu a jejich následném předání dodavatelům www stránek.

Zjistit více

LOWER specialni pozadavky