Tvorba a správa www stránek

Tvorba webových stránek

Nabízíme tvorbu webů, redesign zastaralých www stránek..

Hlavní firemní webová prezentace

Jedná se o hlavní firemní prezentaci na internetu, obsahující veškeré informace o firmě, nabízených službách, produktech, kontaktech apod. I menší weby stavíme na redakčním systému, který web neprodraží a v budoucnu umožní snadné rozšíření www stránek, samozřejmostí je napojení na nástroj pro sledování  návštěvnosti (Google Analytics).

Microsite

Menší webové stránky, specializované na určitý produkt nebo službu. Tento web není přímou součástí hlavní firemní prezentace, běží obvykle na vlastní doméně. Microsite slouží především jako marketingový nástroj pro podporu produktů, služeb (nebo hlavní firemní prezentace) a jako takový obsahuje k dané věci více/podrobnějších informací, je graficky a multimediálně našláplejší, než hlavní firemní web.

Redesign zastaralého webu

Pokud provozujete www stránky několik let a za celou dobu jsou ve stejné podobě, dost možná si zaslouží redesign, případně i nasazení redakčního systému. Zde je potřeba zvážit všechny aspekty takové akce..

Číst dál...

Programování speciálních funkcí, modulů a komponentů pro webové stránky

Klientům nabízíme naprogramování a implementaci speciálních funkcí, modulů a komponentů pro www stránky. Může jít o jednoduché java scripty, ale i rozsáhlejší moduly, komponenty a pluginy, které jsou integrovány do stávajících stránek a redakčního systému. Pro tato rozšíření dodáme grafická rozhraní, napojení na databázi nebo na externí datovou sběrnici.

LOWER www aplikace

 

Zjistit více

SEO - optimalizace webu pro vyhledávače

SEO - neboli optimalizace www stránek pro vyhledávače - postupným vývojem se z této činnosti stal velmi obsáhlý obor. Optimalizace webu pro vyhledávače dnes probíhá v podstatě při jakékoli online aktivitě, která s webem souvisí (ať už jde o aktualizaci webu, budování zpětných odkazů, propagace na sociálních sítích apod.).

Číst dál...

 Inzertní a katalogová aplikace EXS

logo-exsV současné době probíhá vývoj a zkušební provoz inzertní a katalogové aplikace, která najde uplatnění na komerčních portálech s nabídkou služeb a produktů od a pro koncové zákazníky (platforma pro C2C business).
 

Číst dál...